Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Google Chrome, Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt, piemēram, lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatnēm un to izmantošu Internet tīklā, jums var noderēt turpmāk minētās saites.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot rmvs.lv. Lai to paveiktu, mums ir svarīgi saprast, kā jūs redzat mūsu mājas lapu.

rmvs.lv izmantot programmas, kas veido sīkdatnes, ļaujot lietotājam šķirstīt pārlūku un uzglabā informāciju par apmeklētajām mājaslapām. Tās var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājaslapas iespējām, piemēram, atkārtotai apmeklēšanai.

Šobrīd lielākoties sīkdatnes tiek izmatotas statistiskiem un analītiskiem nolūkiem, bet mūsu mājas lapā ir arī sadaļas, kuru izmantošanā ir nepieciešamas sīkdatnes.

Dati ir anonīmi, un informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. Kad apmeklējat mūsu mājaslapu, ar sīkdatnēm automātiski tiek savākta informācija par Jūsu apmeklējumu, piemēram, par IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka un operētājsistēmas veidu.

Kā izdzēst sīkdatnes vai bloķēt to uzstādīšanu?

Jums ir iespēja bloķēt, dzēst uzstādītās sīkdatnes vai atsaukt doto piekrišanu, mainot uzstādījumus Jūsu interneta pārlūkā. Atkarībā no pārlūka veida, noklikšķiniet uz kādu no saitēm un sekojiet instrukcijām:

Ja Jūs nevēlaties, lai Google Analytics iegaumētu vai izmantotu informāciju par Jums, varat uzstādīt atteikuma sistēmu (opt-out) Jūsu pārlūkā, nospiežot šeit.

Ja nevēlaties, lai jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt "Nekad nepieņemt sīkdatnes". Tad netiks saglabāta neviena rmvs.lv, ne arī kādas citas tīmekļa vietnes sīkdatne, tomēr jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka RMVS vai kāda cita tīmekļa vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.

Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.

Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org

Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.youronlinechoices.eu

Kāda ir ietekme dzēšot vai bloķējot sīkdatnes?

Sīkdatņu lejupielādes bloķēšana vai to dzēšana padara neaktīvas dažas funkcijas mūsu mājas lapā rmvs.lv, kas var novest pie nepilnvērtīgas interneta vietnes lietošanas.

Tādēļ mēs jums iesakām atļaut sīkdatņu izmantošanu mūsu mājas lapā un ceram uz jūsu sapratni. Sīkdatnes ir nepieciešamas dažādu funkciju izpildei, kā arī tās palīdz uzlabot mājas lapas lietojamību.

Sīkdatnes vietnē rmvs.lv

Sīkdatnes nosaukumsTipsMērķisKad sīkdatnes tiek dzēstas / cik ilgi mēs tās glabājam
g3sid Aplikācijas sīkdatne Tehniska sīkdatne, ko izmanto foto galerija 7 dienas
cookieDismiss Aplikācijas sīkdatne Tehniska sīkdatne, kas ļauj atcerēties lietotāja izvēli par sīkdatņu izmantošanu 5 dienas
 PHPSESSID Aplikācijas sīkdatne Tehniska sīkdatne, ko izmanto aplikāciju serveris, lai uzturētu sesiju Pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas
 
Datu pārzinis: Rīgas Mūzikas vidusskola, Kalnciema iela 160, rmivs@riga.lv, +37167612391

Datu aizsardzības speciālists: RD Datu aizsardzības un IT drošības centrs, Krišjāņa Valdemāra iela 5, 304.kabinets, 67012051, 67037177

Sūdzības saistībā ar personas datu apstrādi iespējams iesniegt Datu valsts inspekcijā.